Miss Aura International 2019

Česká republika slaví úspěch. II. Vicemiss České republiky 2018 Kristýna Malířová z Čížkovic odletěla 11. května 2019 do Turecka reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž krásy s názvem Miss Aura International. Její účast v soutěži měla velký úspěch. Odvezla si domů korunku z prvního místa.

Den před finále proběhlo semifinále, kde se soutěžící představily v národním kostýmu a některé z nich se účastnily Talent show. V pátek 24. května proběhlo velké finále, ze kterého vzešla nová vítězka soutěže Miss Aura International 2019, stala se jí právě Kristýna Malířová. „Od prvního setkání s Kristýnou jsem věděla, že má velký potenciál prorazit i do ciziny. Svým chováním, vyjadřováním a celkovým dojmem na veřejnosti jsem tak trochu tajně doufala, že by mohla mít šanci nejen se světové Miss účastnit, ale také se umístit. Pro mě to bylo nádherné překvapení, když jsem se dozvěděla o jejím úspěchu a ihned poté jsme si volaly,“ uvedla organizátorka soutěže, Alexandra Belingerová. Nyní Kristýnu čeká reprezentace nejen soutěže Miss České republiky, ale také reprezentace našeho národa ve světě a také soutěže Miss Aura International.

Na soutěži bylo celkem 29 dívek z celého světa. Dívky byly ubytované v luxusním hotelu Rixos Sungate přímo na pláži. V průběhu soutěže navštívily reprezentantky daných států spoustu krásných míst v Turecku. Podívaly se do starého města Antalya, kde měly možnost fotit se a natáčet videa. Dále se dívky podívaly do Pamukkale, což je jedna z největších turistických atrakcí v Turecku. Je to svah pokrytý sněhově bílým travertinem, který skutečně vzhledem připomíná kopec bavlny. Došlo i na zábavný park The Land of Legend a festival A May Fest, kde probíhaly různé sportovní aktivity (paddleboarding, fotbal, vodní sporty). „Jsem nadšená z celé organizace soutěže. Starali se o nás pohádkově. Luxusní hotel, all inclusive servis, spousta zajímavého programu a charitativních projektů,“ uvedla Kristýna.

The Miss Globe 2019

Třetí světová soutěž krásy, které se účastnila II. Vicemiss České republiky (Kristýna Malířová) a Česká republiky opět slaví úspěch. Kristýna obsadila krásné páté místo na světové soutěži krásy The Miss Globe. Kristýně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v jejím missím a modelingovém životě.